Dodatki do łazienek

Dodatki w łazience, mają swój urok

Dekoracyjne dodatki do łazienki mają moc. Dzięki nim, w całkiem neutralnym pomieszczeniu, mamy okazję stworzyć zupełnie nowy styl. Dlatego zobaczmy, jakie dodatki oraz dekoracje mogą przydać się podczas urządzania naszej łazienki.

Dozowniki do mydła i kosmetyków

Często w sklepach posiadających artykuły do wyposażenia wnętrz, czy też w sklepach internetowych, znajdujemy serie dodatków do łazienek. Zawierają się w nich zwykle mydelniczki, dozowniki do kosmetyków, jak i również kubki na szczoteczki oraz pastę do zębów. Jest to nie tylko bardzo wygodne, ale i również estetyczne rozwiązanie. Do dyspozycji mamy najczęściej ceramiczne, plastikowe, szklane oraz drewniane naczynia, w których przechowywanie przedmiotów do codziennej higieny staje się bardziej komfortowe.

Tekstylia i zasłonki prysznicowe

Charakter łazienki może zmieniać się wraz z doborem odpowiednich tekstyliów, a także po zawieszeniu dekoracyjnej zasłonki prysznicowej. Dywanik łazienkowy, roleta bądź zasłonka w oknie, ręczniki mogą występować w bardzo podobnym stylu. Motywy kwiatowe, folkowe, wzory geometryczne, czy też zabawne napisy. Obecnie nie ma żadnych ograniczeń, tym bardziej, że coraz więcej rzeczy tego typu można wykonać również na specjalne zamówienie.

Łazienkowe gadżety

Chcąc posiadać łazienkę z poczuciem humoru, bez problemu możemy nabyć śmieszne oraz oryginalne gadżety. Papier toaletowy z możliwością rozwiązywania Sudoku, zabawne klipsy do tubek od pasty, czy też ludziki trzymające szczoteczki do zębów, to tylko niektóre z wielu propozycji. Wszystko będzie zależeć od naszego gustu, a także dystansu do przedmiotów codziennego użytku.