Łazienka w sypialni

Łazienka w sypialni, fanaberia, czy rozsądny wybór?

Przeglądasz różne inspiracje na temat tego, w jaki sposób urządzić swoją łazienkę na nowym mieszkaniu lub w domu? Jednym z ciekawych pomysłów może być umieszczenie łazienki w swojej sypialni. Obecnie pojawia się coraz więcej propozycji takiego urządzania wnętrz, które są przede wszystkim otwarte, bez zbędnych ścianek działowych.

Łazienka w sypialni fanaberia?

Ostatnio coraz bardziej modne są tak zwane lofty, czyli duże, otwarte apartamenty, które wyróżniają się tym, że niemalże wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednej powierzchni, nieprzedzielone żadnymi ściankami. Dlatego idąc tym tropem, możemy urządzić także łazienkę, która będzie znajdowała się bezpośrednio w sypialni. Jest to rozwiązanie, które teoretycznie preferują osoby mieszkające jako single. Nie musza wtedy rzeczywiście przejmować się innymi domownikami, a także dzielić się z nimi swoją łazienką. Dlatego takie pomieszczenia „dwa w jednym” są nie tylko niezwykle praktyczne, ale i również nowoczesne.

Wanna obok łóżka

Dużym luksusem jest usadowienie wanny w pobliżu łóżka. Na pewno długie, gorące kąpiele z książką w ręku robią teraz zupełnie inne wrażenie. Może jedynie, mniej komfortowym rozwiązaniem umieszczenie byłoby w sypialni toalety, pralki, czy też innych sprzętów, które spotykamy w tradycyjnych łazienkach. Raczej planując takie rozmieszczenie w pokoju przeznaczonym do odpoczynku, warto nastawić się na pełnię luksusu. Wywołującymi wiele emocji, są inspirację takich sypialni z łazienkami, które zostały zaprojektowane w przeszklonych apartamentach z widokiem na całe miasto.