Stylizacje do łazienek

Stylizacje do łazienek

Mając w planach aranżowanie swojej łazienki, zapewne zastanawiasz się jakie kafelki wybrać, jakie meble do niej dopasować, a także czy biały montaż powinien zawierać w sobie tradycyjne elementy, czy raczej przechodzić w innowacyjne rozwiązania.

Określ styl, który podoba Ci się najbardziej

Nie sposób jest wymienić wszystkie style dekoratorskie, jeśli chodzi o aranżację oraz wyposażenie łazienki. Na pewno wybranie jednego, który podoba Ci się najbardziej, ułatwi Ci zadanie w poszukiwaniu wszystkich sprzętów, mebli oraz dekorów do urządzenia własnej łazienki. Na przykład wybierając orientalne smaki, można zdecydować się na czerwono, czarne kafle, bambusowe kosze, a nawet dużą deszczownicę schowaną za szklanymi ściankami, wybudowanej kabiny prysznicowej. Znowu decydując się na styl grecki w łazience, wybierzemy lazurowe, dekoracyjne płytki, które będą idealnie komponować się z umywalką w kształcie misy, czy też postawnych mebli z litego drewna.

Nadaj swojej łazience charakter

Nadając łazience konkretny styl i charakter, łatwiej będzie Ci dobierać poszczególne dekoracje. Przykładowo w stylu greckim, wybierzesz niebieską zasłonkę prysznicową. Natomiast jeśli wolisz styl rustykalny, dobrym pomysłem będzie zastosowanie drewna w łazience, którym można zabudować umywalkę, jak i również wannę. Takie wyróżniki sprawią, że Twoja łazienka będzie nie tylko przytulna i nastrojowa, ale i również zupełnie inna, niż wszystkie pozostałe łazienki, jakie widziałeś u swoich bliskich oraz znajomych.